המונדיאל בכף ידך עם אפליקציית 365

אחת לארבע שנים מתרחש ליקוי כדורגל בשם גביע העולם (או מונדיאל). המאורע הזה לא חגיגי רק לנבחרות המשחקות בו ולצופי הכדורגל ברחבי העולם המחכים לו בציפייה, אלא בעיקר לאנשי האקסל שבין חובבי הכדורגל, שאחת לארבע שנים זוכים לחודש באור הזרקורים עת שהם מכינים את הימורי המשרד של הקולגות והחברים על גבי גליון אקסל ר

ב פונקציו

ת ונוסחאות שבו הם מעדכנים באופן יומיומי את התוצאות ידנית.

השנה, עושה רושם שנוכל להיפטר מגליונות האקסל ולנהל את קבוצת החברים/ צבא/ עבודה מכף היד שלנו- אפליקציית הספורט המאוד פופולרית, 365, השיקה איזור ייעודי למונדיאל, Carlsberg Scorer, שבו תוכלו להכניס את התחזית שלכם לכל משחקי גביע העולם, כולל מלך שערים והנבחרת שתזכה לדעתכם בטורניר.

האפליקציה זמינה להורדה לאייפון ואנדרואיד

אני כבר מזמן לא בתחום הכדורגל, ואתם יותר ממוזמנים להצטרף לקבוצה שיצרתי רק כדי שתוכלו לנצח מישהו ולהרגיש טוב עם עצמכם (אני פה בשבילכם, כבר אמרתי?). זה גם יחסוך לי את ההשפלה של להפסיד לקוף.

הימורים ותחזיות למונדיאל

אחרי שהורדתם את האפליקציה תידרשו לבצע הרשמה וכניסה (אם יש לכם את האפליקציה בדקו שהיא מעודכנת לגרסה האחרונה) ומיד תראו את רשימת משחקי שלב הבתים לפי תאריך כרונולוגי. תהליך מילוי התוצאות מהיר וקל מאוד לביצוע ובסיומו תוכלו לבחור אם להקים קבוצה משלכם או להישאר עצמאים ולראות את הדירוג שלכם לעומת משתמשים אחרים או חברי פייסבוק שלכם.

תוכלו להירשם ולמלא את התחזית שלכם או לשנות תחזית קודמת שלכם עד לפתיחת המשחק הראשון של הטורניר, בתאריך 14.6.18 בשעה 18:00.

איך עובד הניקוד?

עבור כל ניחוש נכון של הקבוצה המנצחת או תיקו תקבלו נקודה בשלב הבתים, 2 נקודות בשמינית הגמר, 4 נקודות ברבע הגמר, 6 נקודות החצי הגמר ושמונה נקודות בגמר.

ניחוש תוצאה מדויקת יעניק לכם 3 נקודות בשלב הבתים, 6 נקודות בשמינית הגמר, 9 נקודות ברבע הגמר, 12 נקודות בחצי הגמר ו-15 נקודות ב

גמר.

 

ניחוש הזוכה במונדיאל- 10 נקודות

ניחוש מלך השערים- 10 נקודות

התוצאות נקבעות לפי התוצאה בסיום הזמן החוקי ללא בעיטות הכרעה -11 מטר.

שיהיה בהצלחה.

0
2 Comments
  • ניתאי
    יוני 17, 2018

    איפה אפליקצייה

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *