Meeba- פעמון דלת חכם

דמיינו סיטואציה: יממה לאחר יום הדמים שכלל פיגועים ברעננה וירושלים, אתם גרים בעיר סמוכה באיזור השרון ונשמעת דפיקה בדלת. הצצה בעינית אינה מניבה תוצאות עקב מסדרון חשוך. השעה מוקדמת ובני הבית ישנים עדיין. “מי זה?” אתם קוראים בסמכותיות, אך משלא נתקבלה תשובה אתם מגייסים את מיטב הזיכרון מכיתה ח’ וחוזרים על השאלה, רק בערבית- “שו איסמכ?”.

לסיפור, שאגב קרה באמת, יש סוף טוב- הדוור החביב שבא למסור חבילה ולא מעבר (זה גם ראוי להערכה בזמן שאת הדואר שוטף גל חבילות מסין והוא משותק).

אבל דמיינו לעצמכם שבמקום הדינג דונג האימתני של הפעמון בשעת בוקר מוקדמת או מאוחר בלילה, כשהשליח של הפיצה לא קורא שרשמתם לו שהתינוקת ישנה ושידפוק במקום לצלצל, הפעמון היה מייצר ניגון נעים, או אפילו הקלטה של הבן הקטן שלכם, “יש מישהו בדלת” בקול רך. חוויה אחרת לגמרי (אם כי לא משנה חיים).

את כל הנ”ל, ועוד, בא לפתור קמפיין גיוס ההמונים של הפעמון החכם meeba, שכנראה שואב את שמו מהשאלה “מי בא?”.

אם פרטתי על נימי נפשותיכם בפסקת הפתיחה, כנראה שזה המוצר בשבילכם. מאחורי המוצר והפיתוח שלו עומד ירון וולטר, הנדסאי אלקטרוניקה וסטודנט למדעי המחשב עם עבר של 7 שנים בסטארטאפים, כיום עובד בסטארטאפ ישראלי שחביב עליי במיוחד- Sensibo, עליו כתבתי גם במסגרת הפיכת הבית לחכם יותר.

היכולות של meeba מתוחכמות בהרבה מכל פעמון סטנדרטי: הוא מגיע עטוף באפליקציית אנדרויד או iOS, ירון מבטיח שיתאים גם לשעונים חכמים הקיימים על שתי הפלטפורמות.

meeba

פעמון מעוצב ואלגנטי

הפעמון מאפשר לכם לנגן כל צלצול שיש לכם בטלפון בפורמט MP3, כולל שירים, אפקטים או הקלטות מצחיקות שעשיתם. בכל צלצול בדלת, בין אם אתם בבית ושומעים מוזיקה באוזניות או שבדיוק יצאתם להביא חלב לדקה, תקבלו התראה לטלפון הסלולרי שלכם דרך האפליקציה, ואם יש לכם שעון חכם, אז גם הוא ירטוט כחלק מהחוויה. הפעמון מאפשר לשלוט על התראות, כך שאם הילדים הלכו לישון ואתם לא רוצים לקפוץ בבהלה כשהשליח של הפיצה מצלצל, תקבלו חיווי שקט בטלפון (או דפיקה בדלת, אם לא פתחתם בזמן), יש אפשרות לתזמן צלצולים שונים לפי שעות שונות ואפילו לתזמן עוצמת צלצול בפעמון.

אחד הפרטים הכי חשובים הוא שהפעמון מונגש לחירשים וכבדי שמיעה, כך שהוא ישנה צבע כאשר מישהו מצלצל ויתקבל חיווי רטט.

אם אתם שוכרים דירה כמוני, הפעמון יכול לעבור איתכם דירה בקלות- הוא ניתן לתלייה או הדבקה, הוא מגיע עם 4 סוללות וכל שתצטרכו לעשות הוא להוציא אותו מהקופסא, לחבר לקיר ולהוריד אפליקציה. ממש לא צריך להיות מסובך. פעמון אלחוטי רגיל לדלת יעלה לכם בין 75 ש”ח ל-199 ש”ח, כך שלהשקיע 40$ בפעמון חכם בעל יכולות רבות, לא נראה מוגזם.

אם יש לכם עסק פרטי או משרד, דמיינו את הלקוחות שלכם שומעים ג’ינגל מצחיק או איזו הודעה שקשורה לעסק כשהם מצלצלים בדלת.

meeba

מישהו בדלת? הסלולרי יעדכן אתכם

אם תבחרו לעזור לירון לממש את חלומו, המוצר צפוי להגיע אליכם לקראת ינואר 2016. ממש לחגים (למי שחוגג). שימו לב שהקמפיין הוא גמיש, הווה אומר שגם אם לא ייאסף כל הסכום הדרוש לו, הכסף ייגבה מכם- ירון מבטיח שהמוצר יגיע לכל מי שירכוש אותו, כדי להוריד את החששות ממי שמפחד לסכן כסף.

לחצו כאן כדי לעזור לירון להגשים את חלומו ולהפוך את חוויית הצלצול לנעימה הרבה יותר, כך שגם האורחים שלכם ייכנסו אליכם הביתה עם חיוך.

8
0 Comments

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *