Snapjet- Mobile Phone Printer

מאת יום שני, דצמבר 15, 2014 , , , , Permalink 0

רבים מאיתנו סובלים מתסמונת הטלפון המלא, מצב שבו אין יותר מקום לעדכן אפליקציות או לצלם יותר מדקה וחצי של וידאו באיכות נמוכה כי התמונות של הילדים, הכלבים או בן/בת הזוג שלנו תופסים 99% מנפח האחסון במכשיר. לפני שהגיחו לעולם אפליקציות מצילות חיים כדוגמת דרופבוקס שאפשרו לשמור בענן את 1001 התמונות באיכות מקסימלית שאגרנו, פשוט היינו נאלצים להחליט איזו תמונה לחיים ואיזו תמונה לסל המחזור. למה? כי התעצלנו לפתח ולשים אותן באלבום, כמו פעם. התפתחות המצלמות בטלפונים והאיכות הגבוהה שהן מספקות גרמו לנו לנטוש אט אט את המצלמות ויותר מכך, את פיתוח התמונות.

מה עושים עם התמונות שמצלמים? בעיקר מאחסנים אותן במכשיר ומקווים שהמכשיר הבא שלנו יהיה זהה מבחינת מערכת הפעלה כך שהתמונות יישמרו על המכשיר ולא נצטרך לסנכרן אותן יותר מידי עם המחשב, רחמנא ליצלן.

אופציה נוספת של מה לעשות עם התמונות היא פשוט להדפיס אותן (מהפכני, אני יודע) ובדיוק בשביל זה (אני מניח) המציאו את SNAPJET

האמת? שהרעיון ממש נחמד ולפי הוידאו אפילו מאוד פשוט. המכשיר החביב הזה הוא בעצם סורק ברמה גבוהה מאוד שסורק את התמונות ומדפיס תמונת פולארויד באיכות לא רעה בכלל (מכל טלפון סלולרי, לדעתי יעבוד גם ממצלמה דיגיטלית). המחיר קצת גבוה לטעמי, אחרת אולי הייתי שוקל רכישה שלו- ולמי ששוקל ברצינות מומלץ להזדרז כי הקמפיין נסגר ממש בקרוב.

snapjetgif

מתאים לכל סלולריאז תשאלו איך אני מסכן את היושרה המקצועית שלי (פשוט, כי אין לי כזו) וממליץ על מכשיר שמצד אחד אין לי ומצד שני אפילו לא עזרתי לממן (יהיו עוד הרבה כאלו, אל תדאגו)- מהסיבה הפשוטה- שלפני כמה שנים זיהיתי את הצורך ורכשתי לעצמי מצלמת פולארויד של FUJI שמדפיסה בדיוק על אותו נייר של SNAPJET, מדובר על קופסאות של 10 ניירות צילום יקרים עד יקרים מאוד- אפשר למצוא אותם באיביי או אמזון במחיר של 20$ ומעלה (תחשבו כמה זה פר תמונה, אם מישהו מצא זול יותר שיוסיף לינק בתגובות) לפני משלוח לישראל. למזלי אני קניתי כמה קופסאות כאלו עם המצלמה (בתאילנד, שם יחסית זול) ועדיין לא נגמרו לי הניירות, אבל כדי לצמצם את צריכת הנייר הגבלתי את הבן שלי לתמונה אחת בחצי שנה. החיסרון במצלמה הוא שאי אפשר לערוך את התמונה ואי אפשר לבחור את הטובה, צילמת- נסעת, ולפעמים קורה שמתפספסת תמונה כי מישהו עצם עיניים או שנפל לו הבגד ים בדיוק.

snapjet3

קופסאות נייר הצליום- לא זול בכלל

המדפסת עברה כבר את רף המימון ובקרוב יתחיל ייצור (כתוב שיישלח כבר החודש, לא ריאלי לטעמי), כדי להזמין את המוצר תיאלצו להיפרד מ-129$, שזה סכום לא מבוטל (המלאי הראשוני של 99$ אזל מזמן), אבל אין ספק שמדובר על פתרון הרבה יותר נוח לעצלנים כמוני שלא רוצים להדפיס את התמונות ופשוט אוגרים אותן בכפייתיות.

אם תסתכלו בעמוד המוצר תוכלו לראות גם את הדור הבא של המוצר, שעושה רושם שהקטינו אותו בהרבה והצליחו לדחוס אותו לתוך נרתיק כיסוי של סלולרי, שזה שיחוק רציני לדעתי, אבל לא ברורה לי ההחלטה של להראות את הדור הבא שעוד לא סיימת למכור את הדור הנוכחי, כי תכל’ס המוצר המתקדם נראה הרבה יותר מוצלח ונייד והגיוני יותר להשתמש בו מחוץ לבית, באירועים וכיו”ב.

snapjet2

הדור הבא של המדפסת- משולב בתוך כיסוי

0

No Comments Yet.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *